TRAKTÖR Sadece Tarımın değil bütün zorlu koşulların vazgeçilmez GÜÇ KAYNAĞIDIR.

İcadının üzerinden bir asrın üzerinde süre geçmesine karşın adına yakışırcasına TRAKTÖR (TRACTOR = ÇEKMEK) tarım dışında her türlü derdi çeker.
Bu dertlerin üstesinden gücü, yeteneği , manevra yeteneği ağırlığının canlı toprağa ve diğer materyallere zarar vermemesi nedeni ile zor alanda seleflerine taş çıkarırcasına çalışmasını sürdürür.

Ülkemizde 2 Milyona yakın traktör varlığı olduğunu varsaydığımızda son 10 yılda artan beygir gücü sebebi ile ortalama beygir gücünü 70 Beygir kabul ettiğimizde bile Türkiye’nin en ücra köşesinde her türlü derdin üstesinden gelecek 140 Milyon Beygir gücü hizmete hazır (yangın, sel, orman, düğün, cenaze, dağda vb. gibi her alan) vaziyette bizlere yardım etmek için bekliyor.

Çiftçi sadece ürettiği ile değil üretimine destek olan en değerli güç kaynağı olan TRAKTÖRÜ ile çaresiz alanlarda toplumun hizmetindedir. Bu sebeple bu değer zor günlerde değil her gün hatırlanmalıdır.

Onların hayatına sağlanacak her katkı dünyada her bireyin hayatına sağlanacak katkıdan daha fazla anlam ifade etmektedir.
Antonio Carraro SpAAntonio Carraro Anadolu

#traktörgüçtür#tarımsalüretim#çiftçivarsahayatvar